Puchmajerova 3, 720 00 Ostrava
+420 601 159 924

Voucher

Voucher Moss

Hledáte vhodný dárek a chcete mít jistotu, že vyberete ten správný? Věnujte dárkový poukaz (voucher) do asijské restaurace Moss v centru Ostravy, který potěší každého milovníka asijské kuchyně.

Voucher ocení opravdu každý. Ať už vybíráte dárek k narozeninám, jako pozornost pro obchodního partnera nebo jen tak, s voucherem do asijské retaurace Moss potěšíte každého.

Vybírat můžete z voucherů v hodnotě 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč nebo speciální částku na přání (dělitelnou 100).

Kde voucher Moss pořídíte?

Voucher pořídíte osobně v restauraci Moss na ulici Puchmajerova 3, Ostrava. Přejete si voucher zaslat poštou?

Pokud si přejete voucher zaslat poštou a už víte, v jaké hodnotě chcete voucher pořídit, postupujte podle následujícího návodu:

1) Nejprve zašlete požadovanou částku + poštovné 109 Kč (Česká pošta – Cenné psaní) na náš bankovní účet č. 279944294/0300 (ČSOB) a do zprávy pro přijemce napište své jméno.

2) Na náš e-mail info@gokana.cz nám zašlete své jméno, číslo bankovního účtu, ze kterého jste peníze poslali, hodnotu voucheru a adresu, kam máme voucher zaslat.

3) Ověření platby trvá přibližně 2 pracovní dny, poté voucher zašleme prostřednictvím České pošty a dodání může trvat další 2 pracovní dny.

Jak voucher Moss uplatnit?

Voucherem lze zaplatit jako klasickou bankovkou. Voucher předložíte obsluze při placení. Pokud útrata přesáhne částku voucheru, je nutné tut částku doplatit hotově nebo kartou. Z voucheru peníze nelze vracet. Platnost voucheru je 6 měsíců od zakoupení.